Studenci III rok

-2004

Prace studentów z rocznika 2003-2004

Projekt "Autobus"
Multimedialna dokumentacja projektu artystycznego "Autobus". Studenci uczestniczyli w tym projekcie w ramach pracowni rzeźby pod kierunkiem prof. Marka Wagnera. Dokumentacja projektu na płycie CD powstała w pracowni Multimedia pod kierunkiem prof. Wiesława Karolaka. W realizacji brali udział wszyscy studenci.

Od przedmiotu do podmiotu
Realizacja i dokumentacja projektu artystyczno-edukacyjnego "Od przedmiotu do podmiotu", stworzonego przez prof. Wiesława Karolaka. Projekt ten jest częścią większego międzynarodowego projektu "Mario", który służyć ma aktywizacji osób niepełnosprawnych przez Internet. Projekt skadał się z trzech działów:
- Okna
- Drzwi
- Talerze
Studenci uczestniczyli w warsztatach zatytułowanych "Okna", "Drzwi", "Talerze", dokumentowali je za pomocą zdjęć i video oraz tworzyli strony WWW poświęcone tym warsztatom. W realizacji brali udział wszyscy studenci.

W semestrze letnim studenci pracowali w zespołach dwuosobowych. Każdy zespół otrzymał jedno z haseł:
"Kamienie", "Motyle", "Ryby", "Zwierzęta", "Pióra", "Kwiaty", "Liście", "Alfabet", "Owoce", "Kolory".
Zadaniem studentów było:
- zaprojektowanie warsztatu plastycznego związanego z hasłem,
- przeprowadzenie go,
- dokumentacja i ewaluacja warsztatu,
- wykonanie strony WWW poświęconej warsztatowi.

Ageena Karolina
Chojnacka Izabela Smak koloru