Studenci III rok

-2003

Prace studentów z rocznika 2002-2003

Animacje figur
Wybierz jedną z figur, Twoim zdaniem, dla Ciebie najbardziej odpowiednią.
Dokonaj animacji figury: użyj takich środków i metod aby spotęgować: „kwadratowość kwadratu”, „okrągłość” okręgu oraz „trójkątność” trójkąta, nadaj Twojej figurze odpowiedni dla niej ruch i kolor.

Podpis
Czym jest osobisty podpis, czym stanie się podpis w dobie elektronicznych dokumentów - czy tylko ciągiem cyfr i liter?
Stwórz zjawisko, sytuację lub projekt graficzny który stanie się Twoim Podpisem.

Bohater pozytywny
Otoczeni jesteśmy przedmiotami, formami, zjawiskami. Spójrzmy jeszcze raz na oczywistą rzecz i swoim działaniem przekształćmy ją w „bohatera pozytywnego”. Ten sam przedmiot zobaczony w Całkiem Nowy Sposób może zmienić nasze myślenie o Nim.

Reklama
Atakują nas z każdej strony. Zastanów się: jak wygląda strumień reklam? Czy jest bardzo agresywny, czy spokojny, uporządkowany, czy chaotyczny.
Jak ty odnajdujesz się w tym stanie, czy ma on na Ciebie wpływ? W formie animacji przedstaw Twoje zdanie na ten temat.

Słowo w przedmiocie
Wybierz wokół siebie przedmiot Bardzo Codziennego Użytku i znajdź słowo, słowa, które słychać, gdy się na niego patrzy. Gdyby przedmioty umiały mówić: jakie słowo wypowiadał by ten przedmiot. „Włóż” słowo w przedmiot i zdokumentuj.

Książka w przedmiot
Już nie książka - jeszcze nie książka. Masz przedmiot: grubą książkę. Zaprojektuj i wykonaj własny obiekt – książkę. Za pomocą dowolnych działań plastycznych przekształć książkę w obiekt.

Przedmiot w książkę
W dowolny sposób przekształć dowolny przedmiot aby zbliżyć się do pojęcia książki. Odpowiedz sobie na pytanie: dlaczego to jest już ksiażka?

Projekt internetowy
Przygotuj autorską, artystyczną, interaktywną stronę internetową związaną z wybranym przedmiotem.

Animacje figur Podpis Bohater pozytywny Reklama

Słowo w przedmiocie